У середу 2 жовтня відбулась «Велика гра» – квест, який організували для першокурсників ЛНАУ Студентська самоврядна організація «Основа» та Первинна профспілкова організація студентів і аспірантів.
Гра проходила на території м. Дубляни та нараховувала 15 точок-завдань, кожну з яких команди мали пройти. Метою «Великої гри» було познайомити студентів перших курсів з місцем, де вони проведуть найближчі роки свого життя. В результаті гри перше місце зайняли студенти факультету агротехнологій і екології, друге місце з мінімальним відривом зайняв економічний факультет і впевнене третє місце дісталось факультету будівництва та архітектури. Велику подяку за участь висловлюємо факультету механіки та енергетики і землевпорядному факультету.