26 січня у Львові біля університету імені Івана Франка відбулася акція «Свободу політв’язням», яку організувала Студентська рада Львова разом із Львівським національним університетом імені Івана Франка. До акції приєдналися активісти усіх вищих навчальних закладів, у тому числі студентська самоврядна організація «Основа» Львівського національного аграрного університету. Учасники підтримали ув’язнену Надію Савченко, яка перебуває у російському полоні. З балкону навчального закладу активісти запустили паперові літачки, які приземлилися на прапор України, розтягнений на площі перед університетом. Це символізувало мир та свободу. Акція завершилася виконанням державного гімну України. Студенти висловили впевненість у перемозі добра над злом і у те, що Надія Савченко повернеться в Україну.