29 квітня 2015 року у Науковій бібліотеці Львівського НАУ була відкрита виставка художніх робіт студентів і викладачів факультету будівництва і архітектури «Весняний салон».

На виставці представлені роботи Богдана Володимировича Задорожного – ст. викл. каф. архітектури і планування сільських поселень; Людмили Богданівни Гнесь – доц. каф. архітектури і планування сільських поселень; Оксани Михайлівни Волошенко – ст. викл. каф. архітектури планування сільських поселень; Галини Пилипівни Козак – ст.викл. каф. архітектури і планування сільських поселень; Владислава Бориса, Діани Конотопчик, Івана Пальчука, Івана Барана, Андрія Косяненко, Вікторії Марич, Вікторії Матвіїшин, Діни Сергійчук, Ольги Шелькевич, Олега Кудрича, Віталія Баскакова, Олени Попше, Богдана Пушкарука, Є. Чулей, І. Кручкевич, О. Григи.

Художні роботи наших митців висвітлюють різні теми та розкривають світ через призму краси природи, людської натури і характеру, добра і радості. Художники володіють різною технікою виконання: аквареллю, маслом, тушшю, сухою та жирною пастеллю. Серед робіт представлено рисунок, живопис, скульптуру, графіку, малюнок на склі, ліпнину.

У вітальному слові на відкритті виставки декан факультету будівництва і архітектури А.В. Мазурак висловив щиру подяку викладачам та студентам, які стали учасниками виставки і подарували глядачеві миті радості від побачених полотен. «Краса повинна врятувати світ», – саме такими словами Андрій Васильович висловив надію на те, що світом повинні керувати мистецтво, мир, любов, талант.

Про ідею виставки розповіла Оксана Волошенко, яка наголосила на тому, що виставка об’єднала талановиту молодь. Автори робіт провели екскурс своїми творчими доробками.

Бажаємо усім художникам та організаторам виставки творчого натхнення, майбутніх виставок, досягнень у світі мистецтва.