28-29 квітня цього року молодь та профспілкові керівники областей зібралися на Всеукраїнському форумі, присвяченому темі майбутнього аграрної профспілкової молоді. Форум зібрав 61 учасника з усіх куточків нашої неньки України.

Захід проходив у м. Києві в рамках спільного проекту Профспілки працівників АПК України та Центру Солідарності АФП-КВП в Україні та Білорусі. В заголовок Форуму було винесено питання модернізації роботи профспілок та впровадження успішних практик.

Під час Форуму велася жвава дискусія стосовно наступних питань:

1. Майбутнє профспілкових організацій аграрних навчальних закладів;

2. Правова сторона діяльності профспілок в Україні: переваги, можливості та перспективи;

3. Формування позитивного іміджу профспілок;

4. Соціальне партнерство;

5. Модернізація профспілок в сучасній Україні – практичний підхід.

На Форумі працювали запрошені експерти-тренери з Чернігівського навчально-методичного центру Федерації профспілок – Віталій Копиш, Володимир Ковальчук, фахівець ЦК Профспілки працівників АПК України з молодіжної політики Катерина Баришева, тренер з ефективних комунікацій й іміджу Іван Омелян.

Форум продемонстрував успішні приклади роботи студентських профспілкових організацій вищих навчальних закладів аграрного спрямування.

Участь у форумі  взяв голова ППО студентів та аспірантів ЛНАУ Олег Андрушків, який презентував кращі практики, застосовані в своїй профорганізації, та висловив бачення розвитку Профспілки працівників АПК України.

Також активну участь в роботі Форуму брали Голови обласних організацій профспілки, які надавали власні, надзвичайно корисні настанови й пропозиції щодо подальшого майбутнього і модернізації роботи організацій.

На завершення хочеться констатувати наступне: профспілкові робітники – це надзвичайні люди, які точно знають ціну поняттям «честь», «гідність», «справедливість», і готові до останнього боротися за законні права свої та членів своїх профспілок!