Студенти Львівського національного аграрного університету гр. Мо-32 взяли активну участь у роботі ІІІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Теорія і практика забезпечення ефективного розвитку суб’єктів ринку», що проходила у Вищому навчальному закладі Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі».

Студенти представили доповіді на наступні теми:

«Проблеми впровадження інновацій на аграрних підприємствах» (доповідач – Оксана Гіжецька, науковий керівник – к.е.н., ст.викладач М.В. Колодій);

«Основні напрямки підвищення використання кадрового потенціалу» (доповідач – Зоряна Гула, науковий керівник – к.е.н., ст.викладач М.В. Колодій)

«Антикризове управління як напрям підвищення ефективності діяльності підприємства» (доповідач – Михайло Муха, науковий керівник – к.е.н., ст.викладач М.В. Колодій)

«Інвестиційно-інноваційний тип розвитку аграрних підприємств» (доповідач – Михайло Дорош, науковий керівник –  к.е.н., ст.викладач М.В. Колодій).