«Краса – це символ символів!»

О. Уальд

Краса – це те, чого не можна описати, її потрібно бачити, чути та відчувати. Як сказав Оноре де Бальзак: «Краса нічого не варта, якщо нею ніхто не захоплюється…».

6 травня 2015 року у актовому залі Львівського національного аграрного університету красою могли захопитися всі! Свято краси, грації, інтелекту і таланту є невід’ємною частиною життя університету. Організаторами конкурсу були первинна профспілкова організація студентів та аспірантів ЛНАУ і підрозділ з організації виховної роботи студентів. Титуловане журі, зіркові гості та талановиті учасники зробили це свято найяскравішим за останні роки. У склад журі увійшли: голова – Заслужений діяч мистецтв України, помічник художнього керівника та актор Національного українського драматичного театру ім. М. Заньковецької, викладач акторської майстерності, доцент кафедри театрознавства ЛНУ ім. І. Франка Юрій Чеков;

Заслужена артистка України, актриса Національного українського драматичного театру ім. М. Заньковецької, доцент кафедри театрознавства ЛНУ ім. І. Франка  Альбіна Сотникова; львівський співак-виконавець і композитор, фіналіст «Голос країни» на 1+1, автор аранжувань, записів музичних виконавців Назарій Савко;  хореограф-постановник багатьох українських конкурсів краси і фестивалів Христина Заєць; голова профкому студентів та аспірантів Одеського ДАУ Зінаїда Гребенюк;  представник фотостудії «Етуаль»  Марічка Мисик;  голова Львівської обласної профспілки АПК Михайло Тарнавський;  помічник народного депутата України В.З. Парасюка Олег Козакевич;  голова Галицької районної адміністрації м. Львова Ірина Іванчина.  Глядачі та журі конкурсу відзначили талановитих, винахідливих, креативних і дуже красивих ведучих – Жанну Циганенко (землевпорядний факультет) та Володимира Касія  (факультет механіки та енергетики). Грандіозне шоу подарувало незабутні емоції як самим учасникам, так і глядачам.

Усі претенденти на звання «Міс та Містер ЛНАУ 2015» були гідні перемоги. За результатами оцінок журі титул Короля та Королеви ЛНАУ у 2015 році отримали Василь Дорош (економічний факультет) та Іванна Клевчук (факультет агротехнології та екології). Всі інші учасники також отримали перемоги у різних номінаціях. Віце-містером ЛНАУ став Сергій Хамець (факультет механіки та енергетики), Віце-міс – Анна Дулкай (землевпорядний факультет). Симпатію глядачів у залі здобули Вікторія Зоткіна (факультет будівництва та архітектури) і Юрій Лісковецький (землевпорядний факультет). Діана Шандала (факультет механіки та енергетики) та Андрій Кріцький (факультет будівництва та архітектури) вразили журі своїми талантами, а отже, перемогли у номінації «Міс та Містер талант». Відчуття стилю, вміння перевтілитись у образ найкраще вдалося Марії Грисьо (економічний факультет) і Ярославу Бігуну (факультет агротехнології та екології), які стали переможцями у номінації «Міс та Містер елегантність». Своєю неординарністю та вишуканістю зачарували журі та глядачів «Міс та Містер ексклюзив» –  Вікторія Зоткіна (факультет будівництва та архітектури) і Юрій Лісковецький (землевпорядний факультет).

Проведення конкурсу «Міс та Містер ЛНАУ» є хорошою традицією , яка нас вкотре переконує, що краса врятує світ.