«Сила музики – в ім’я миру в Україні», – під таким гаслом у Львівському національному аграрному університеті 2 лютого 2015 року пройшов концерт рок-гурту «Persona Grata» (м. Київ). Концертна програма була побудована у вигляді творчої зустрічі талановитої молоді Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого і Львівського НАУ.

Прологом до концерту стали дві композиції, присвячені пам’яті героїв, загиблих у боротьбі за незалежність України: «Мамо, не плач» у виконанні Мар’яни Збитковської та «Обійми» – вокально-інструментального гурту Львівського НАУ. Далі поетичне і пісенне слово, наповнене глибоким патріотизмом, глядачам дарували гості – учасники рок-гурту «Persona Grata», керівником якого, а також автором текстів і музики, є наш земляк із Радехова, студент Київського національного університету театру, кіно і телебачення Остап Халавко.

Усі пісні і поезії торкалися злободенних тем – війни і миру, болю і радості, втрат і розчарувань, спогадів про Майдан і події на Сході. Не могли залишити байдужими до проблем на фронті кадри рекламного ролика «Стань волонтером!», який створили студенти-режисери Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Рок-гурт «Persona Grata» подарував глядачам 10 незабутніх музичних композицій. Заключним акордом виступу киян стали побажання миру, великої віри у перемогу України, сили і мужності усім волонтерам і кожному з нас.

Творча зустріч завершилася у музеї Степана Бандери. Київські студенти віддали шану національному героєві і висловили переконання у тому, що студентська молодь усієї України єдина у своїй любові до рідної землі і прагненні миру.