17 лютого 2021 року відбулася зустріч психолога відділу з організації навчально-виховної роботи студентів ЛНАУ Мирослави Володимирівни Ходакової зі старостами академічних груп та їх наставниками.
Під час зустрічі психолог налагодила співпрацю зі студентами та ознайомила їх із графіком роботи.
На зустрічі психолог наголосила на проведенні індивідуальних психологічних консультацій, які включають спільну роботу психолога та здобувача вищої освіти, спрямовані на вирішення психологічних проблем, внутрішнього конфлікту, створення сприятливих умов для позитивних змін, подальшого розвитку особистості.
Основна мета консультування – поліпшення якості життя людини, корекція відносин. Досягнути такого результату вдається завдяки співпраці психолога зі студентським колективом.

В основі ефективної роботи – взаємна повага і довіра, рівність і відкритість.