5 жовтня 2021 року відбулась зустріч керівництва університету зі студентами ОС «Магістр» другого року навчання.
Ректор, академік НААНУ Володимир Снітинський поспілкувався зі здобувачами освіти на предмет стану готовності магістерських проєктів, наголосив на неухильному дотриманні принципів академічної доброчесності під час їх написання та захисту, а також провів роз’яснювальну роботу щодо вакцинації від коронавірусної інфекції.
Керівник НМВЗЯВО Олег Микула ознайомив здобувачів з положеннями «Порядку скасування рішення про присудження ступеня вищої освіти та присвоєння відповідної кваліфікації у Львівському національному аграрному університеті», які розроблено на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2021 р. № 897 «Про затвердження порядку скасування рішення про присудження ступеня вищої освіти та присвоєння відповідної кваліфікації».
Завершив зустріч зі студентами перший проректор Віталій Боярчук, який акцентував увагу здобувачів на організаційних моментах підготовки до захисту магістерської роботи та антиплагіатній політиці університету.