5 жовтня відбувся конкурс «Нові таланти ЛНАУ», започаткований у 2001 році ректором нашого університету, академіком НААНУ Володимиром Снітинським, який упродовж 20 років виявляє та підтримує талановиту молодь із числа першокурсників. Цьогоріч конкурс відбувся з ініціативи виховного відділу ЛНАУ, ССО «Основа» та Первинної профспілкової організації. Конкурс мав тему «Подих осені» та три основні номінації: «Вокально-інструментальний жанр», «Хореографія» та «Оригінальний жанр».
Оцінювало цьогорічних учасників висококваліфіковане журі у складі: Юрія Володимировича Дубневича, проректора з навчально-виховної роботи Львівського національного аграрного університету; Ірини Володимирівни Фостяк, керівника інформаційного відділу університету; отця Івана Венгрина, капелана університету; Христини Миколаївни Венгрин, керівника Народної хорової капели «Джерела Розточчя»; Марти Ігорівни Мурської, керівника Народного духового оркестру і Народного ансамблю «Троїсті музики»; Андрія Ярославовича Дендюка, керівника Народного танцювального ансамблю «Первоцвіт».
Після усіх представлених виступів учасників конкурсу було визначено переможців.
Номінація «Вокально-інструментальний жанр»:
І місце – факультет будівництва та архітектури (вокалістка Олена Деберна із піснею «Riptide»);
II – місце факультет механіки, енергетики та інформаційних технологій (вокалісти Володимир Ліпковський та Марта Хомин із піснею «Пообіцяй мені»);
III місце – факультет агротехнологій і екології (вокалісти Оксана Скоропад та Максим Войцехов із піснею «Небо»).

Номінація «Хореографія»:
I місце – факультет механіки, енергетики та інформаційних технологій (Віденський вальс);
II місце – факультет агротехнологій і екології (вальс);
III місце – факультет землевпорядкування та туризму (флешмоб).
Номінація «Оригінальний жанр»:
I місце – факультет управління, економіки та права (найоригінальніший танець);
II місце – факультет механіки, енергетики та інформаційних технологій (Марта Цап, найкраща декламація вірша про героїв України);
III місце – факультет землевпорядкування та туризму (Юрій Сирватка, найкраща гра на акордеоні).
Також грамотами за активну участь були нагороджені: Вікторія Гнатюк, студентка факультету управління, економіки та права; Оксана Скоропад, студентка факультету агротехнологій і екології; гурт «7’s Sky»; Михайло Лизак, голова Первинної профспілкової організації студентів та аспірантів ЛНАУ; Христина Пустовит, голова ССО «Основа».
Дякуємо усім учасникам і бажаємо їм творчого зростання у стінах Львівського національного аграрного університету!