Вітаємо переможців конкурсу «Кращий студент ЛНАУ»

Традиційно напередодні Міжнародного дня студента проводиться конкурс «Кращий студент ЛНАУ», започаткований ректором Львівського національного аграрного університету, академіком НААНУ Володимиром Васильовичем Снітинським.
Головна мета проведення конкурсу – виявлення всебічно розвиненої студентської молоді, стимулювання підвищення рівня її суспільної активності, сприяння формуванню активної життєвої позиції студентства.
Кожен факультет на своєму рівні відібрав найкращих студентів і подав їх кандидатури, серед яких на загальноуніверситетському етапі й обирались переможці у 6 категоріях.
До складу журі конкурсу входили: голова конкурсу – ректор ЛНАУ, академік НААНУ В.В. Снітинський; проректор з наукової роботи, д.е.н., професор І.Б. Яців; проректор з навчально-виховної роботи, к.е.н., доцент Ю.В. Дубневич; головний вчений секретар ЛНАУ, к.е.н. І.М. Федів; голова Первинної профспілкової організації працівників університету, к.т.н., доцент Р.А. Шмиг; завідувач кафедри фізичного виховання І.В. Вовк; голова ССО «Основа» Х.І. Пустовит; голова Первинної профспілкової організації студентів, аспірантів і докторантів М.П. Лизак.
Цьогорічні переможці конкурсу «Кращий студент ЛНАУ»:
- «Кращий студент – громадський діяч ЛНАУ» – Ігор Городецький, факультет механіки, енергетики та інформаційних технологій;
- «Кращий студент-науковець ЛНАУ» – Роман Данилишин, факультет управління, економіки та права;
- «Кращий студент – профспілковий активіст ЛНАУ» – Сергій Федишин, факультет агротехнологій і екології;
- «Кращий студент-спортсмен ЛНАУ» – Орест Гавриляк, факультет механіки, енергетики та інформаційних технологій;
- «Кращий студент-митець ЛНАУ» – Олесь Бубела, факультет будівництва та архітектури;
- «Кращий студент-лідер ЛНАУ» – Ольга Вовк, факультет землевпорядкування та туризму.
Усі переможці були нагороджені грамотами, а також отримали грошову винагороду.
Вітаємо переможців і бажаємо студентській молоді подальшого розвитку в ЛНАУ.