Студентська молодь – це рушійна сила сучасного суспільства. Саме талановитих, креативних, працьовитих, впевнених у завтрашньому дні студентів зібрав ХVІІ зліт іменних стипендіатів та відмінників навчання «Студентські лідери аграрної освіти», який проходив 16-19 червня 2015 року на базі Львівського національного університету ветеринарної медицини і біотехнологій ім. С.З. Гжицького. Понад 240 учасників з усієї України прибули до Львова, щоб представити вищі навчальні заклади, поділитися не лише своїми досягненнями, перемогами, але й ідеями, пропозиціями щодо розвитку та піднесенню аграрного сектора України.

У команду Львівського національного аграрного університету увійшли кращі студенти, лідери студентського самоврядування, відмінники навчання та іменні стипендіати із кожного факультету університету та коледжів ЛНАУ: Анастасія Барчук (студентка факультету будівництва та архітектури), Жанна Циганенко (студентка землевпорядного факультету), Микола Андрушко, Наталія Голич, Вікторія Турко (студенти факультету агротехнології і екології), Марія Крисюк, Людмила Гнатів, Мар’яна Галань, Олена Голіян (студенти економічного факультету), Назар Ющик, Ігор Прокопенко,

Григорій Оробець (студенти факультету механіки та енергетики), Оксана Машляк (студентка Золочівського коледжу ЛНАУ), Соломія Галушка (студентка Екологічного коледжу ЛНАУ), Павліна Гарасим (студентка Вишнянського коледжу ЛНАУ), Святослав Пиндзин (студент Стрийського коледжу ЛНАУ). Усі студенти брали участь у роботі круглих столів, що охоплювали різні теми, актуальні своєю проблематикою та науковими пошуками для розвитку сільського господарства України. Учасники круглих столів були нагороджені дипломами.

За активну участь у ХVІІ зльоті іменних стипендіатів та відмінників навчання і роботі круглих столів було відзначено Подякою Міністерства освіти і науки України та ДУ «НМЦ «Агроосвіта» Анастасію Барчук, Ігоря Прокопенка, Назара Ющика, Павліну Гарасим, Святослава Пиндзина.

Одним з найактивніших лідерів та учасником кількох зльотів було визнано Григорія Оробця та нагороджено Подякою Міністерства освіти і науки України та ДУ «НМЦ «Агроосвіта» за активну участь у молодіжному русі майбутніх фахівців-аграріїв та досягнуті результати у навчанні.

У рамках зльоту пройшло засідання Об’єднаної ради студентського самоврядування, головою якої обрано Олександра Глазова (Полтавська державна аграрна академія). Координатором західних регіонів аграрних університетів України стала Олена Голіян (голова студентської самоврядної організації «Основа» Львівського НАУ).

За наукові, суспільні та творчі досягнення «Кращим студентом року – 2015» від Львівського НАУ визнано Жанну Циганенко.

ХVІІ зліт іменних стипендіатів та відмінників навчання «Студентські лідери аграрної освіти» відкрив ще одну сторінку у житті аграрних навчальних закладів України, згуртувавши обдаровану студентську молодь, за якою – майбутнє аграрної сфери України.