1 лютого 2022 року в Київському кооперативному інституті бізнесу і права проходив VII Міжнародний фестиваль «Студентська коляда», гасло якого «Справжнє Різдво у твоєму серці». З 2019 року він носить ім’я великого сина українського народу Любомира Гузара.
Фестиваль проводиться з ініціативи Київського кооперативного інституту бізнесу і права та Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ за підтримки департаменту молоді та спорту КМДА та Центру академічного душпастирства УГКЦ.
У VII Міжнародному фестивалі ім. Любомира Гузара «Студентська коляда – 2022» брали участь колективи з усієї України, зокрема і студенти Львівського національного аграрного університету.
Щедро ділилася своїми талантами студентська молодь, яка творить духовний пласт національної культури. Високий рівень виконання та оригінальне трактування представлених музичних творів викликали щире захоплення в глядачів.