Ну от і все. Останній день і мить.

Остання зустріч, погляди зріднілі.

Душа болить, сльоза в очах тремтить –

Студентські роки в вирій відлетіли…

30 червня 2015 року у Львівському національному аграрному університеті відбулися урочистості з нагоди Дня випускника. Цей день став незабутнім для 62 магістрів, 237 спеціалістів та 587 бакалаврів. У вітальному слові перший проректор, к.т.н., професор Віталій Боярчук побажав випускникам здійснення усіх мрій і починань, реалізації отриманих знань на ниві аграрної сфери та найголовніше – миру і спокою в Україні.

Усіх випускників привітали декани факультетів і закликали пам’ятати про славну історію університету, про те, що вони є господарями та патріотами української землі, тому повинні дбати про добробут своєї держави, бути активними учасниками її розбудови та збереження.

У такий складний для України час наших випускників чекають різні випробування. З молитвою до Бога про щасливе майбутнє, з духовною наукою звернувся до усіх присутніх у залі капелан університету о. Іван Венгрин.

Щирі слова подяки за отриманий фах, навчання, найкращі студентські роки линули з уст самих випускників на адресу ректора ЛНАУ, академіка НААНУ Володимира Снітинського, усього професорсько-викладацького складу, керівників творчих колективів. Вони також запевнили, що гідно будуть продовжувати традиції та нести ім’я випускника Львівського національного аграрного університету. Зворушливим був також виступ мами випускниці факультету агротехнології і екології Світлани Земцової.

За успіхи у навчанні та науково-дослідній, культурно-масовій, громадській роботі та спорті були відзначені та нагороджені Подяками ректора ЛНАУ кращі випускники університету.

Спогади про найщасливіші роки студентства, про Альма-матер, успіхи і поразки, досягнення і злети повернулися разом із творчим дарунком від народних колективів та учасників художньої самодіяльності університету. Випускників вітали Народний ансамбль танцю «Первоцвіт», Народний ансамбль «Троїсті музики», камерний чоловічий склад Народної капели «Джерела Розточчя», вокальний дівочий ансамбль економічного факультету, вокалісти Сергій Нікіфоряк, Володимир Касій, Мар’яна Збитковська, Ірина Макар, Андрій Висоцький, Микола Фаєвич.

З Україною у серці наші випускники ідуть в майбутнє. «Україна понад усе!» – ці слова стали не лише закликом, але усвідомленням того, що випускники ЛНАУ є частинкою великого українського народу, справжніми господарями рідної землі.