8 липня 2015 року у Львові на базі навчально-відпочинкового комплексу «Гетьман» відбувся круглий стіл під назвою «Сильні профспілки – сильна держава»  за участю члена Керівного комітету дансько-українського проекту від 3F (Об'єднаної федерації робітників Данії) Йонаса Девантьєра, голови об’єднання профспілок Львівщини Романа Дацька і голови обласного об’єднання профспілок Дніпропетровщини Віталія Дубіля. У роботі круглого столу взяли участь понад 40 молодих профспілкових діячів з Львівської, Тернопільської,  Волинської та Чернівецької областей.

Львівський національний аграрний університет і молодіжну раду АПК представляв Олег Андрушків, голова профкому студентів та аспірантів.

Засідання відбувалося в режимі дискусійного клубу. Йонас Девантьєр ознайомив присутніх із методикою роботи профспілок Данії. У ході дискусії профспілкові лідери та молоді активісти представили та обговорили результати профспілкової діяльності на Львівщині, обмінялися думками про майбутнє профспілок, основні шляхи і напрями їх модернізації, обговорили особливості функціонування первинних та обласних профспілкових організацій в сучасних умовах.