10 лютого 2015 року у Львівському НАУ пройшла Конференція студентів ЛНАУ. Основними питаннями цього заходу стали звіт голови студентської самоврядної організації «Основа» Мар’яна Квасниці та вибори нового голови цієї організації. У конференції взяли участь 198 представників студентського самоврядування.

У своєму звіті Мар’ян Квасниця проаналізував роботу ССО «Основа» за період 2013–2014н.р. та 2014–2015 рік, яка охоплювала благодійну діяльність у День Святого Миколая та творче спілкування із сиротинцями Львівщини, тиждень здоров’я, тренінги, акції «За здоровий спосіб життя», конкурси «Нові таланти університету», «КВН», «Кращий студент року», участь та допомогу у підготовці загальноуніверситетських заходів, студентський бал до Дня Св. Валентина, активну позицію в організації Євроланцюга, Студентського віча «Пам’яті Небесної Сотні», флеш-мобу «Україна понад усе!».

Керівник підрозділу з організації виховної роботи студентів О.В Качмар. від імені усього студентства висловила щиру подяку Мар’яну Квасниці за співпрацю із студентською молоддю та активну діяльність у творчому та науковому житті Львівського національного аграрного університету.

Перед делегатами Конференції виступили голова профспілкової організації викладачів і співробітників університету Р.А. Шмиг та голова первинної профспілкової організації студентів та аспірантів О.Я. Андрушків із зверненням і поясненням питань, що пов’язані із фінансуванням Львівського НАУ та виплатою стипендії.

Новообраним головою ССО «Основа» стала студентка економічного факультету Олена Голіян, яка представила програму розвитку студентського самоврядування та діяльності ССО «Основа». Бажаємо Олені нових ідей, віри у себе, у майбутнє та активної життєвої позиції.