До Дня першокурсника студентська самоврядна організація «Основа» організувала квест «Ознайомлення з Дублянами». На початку першокурсників привітали керівник підрозділу з організації виховної роботи Оксана Володимирівна Качмар, голова ССО «Основа» Олена Голіян та представники первинної профспілкової організації студентів та аспірантів.
У своєрідному змаганні брали участь команди всіх факультетів. Квест був організований не лише для визначення переможців, а й для ознайомлення першокурсників з нашим мальовничим студмістечком.
Квест проводився як спортивна, інтелектуальна та творча гра.  Студенти перебігали з однієї точки до іншої, забивали м'яч у ворота, відповідали на питання інтелектуальної вікторини та складали вірші про свій факультет. Всі команди відповідально виконали завдання.
З часом проходження всієї дистанції 25хв 01с перемогла команда першокурсників економічного факультету.

ССО «Основа» виносить подяку первинній профспілковій організації студентів та аспірантів за подарунки переможцям.
Ми раді прийняти першокурсників до студентської родини. Бажаємо успіхів у навчанні та творчих злетів!