22-23 вересня 2015 року у м. Львові у НГК «Гетьман» Об’єднання профспілок Львівщини провело семінар з питань файндрайзингу на тему: «Прикладна риторика» чи «Мистецтво мовного спілкування».
Лектором  семінару був кандидат філологічних наук, професор, президент Фонду «Junior Achievement of Ukraine Charitable Foundation» Сергій Борисович Гончаренко, який вніс великий вклад у розвиток молодіжних компаній та допоміг молоді у самореалізації.
Представником Львівського національного аграрного університету та активним учасником заходу була секретар профкому студентів та аспірантів ЛНАУ Анастасія Глущук.
Під час семінару було розглянуто актуальні для студентських лідерів питання:
- види публічних виступів;

- як підготувати гарну презентацію і які питання потрібно в ній розглянути;
- коли і для кого проводити презентацію;
- структура презентації;
- схема акту комунікації;
- аналіз прикладу ділової презентації;
- елементи теорії аргументації;
- алгоритм вибору презентаційних параметрів;
- психологічні настанови до проведення вдалої презентації;
- що цікавить 80% аудиторії;
- підготовка до можливих запитань презентатору.
Учасники мали можливість під час роботи семінару ознайомитись з практичним досвідом  Сергія Гончаренка, а також обговорили недоліки у мовленні під час проведення презентації і способи покращення свого спілкування з слухачами та майбутніми діловими партнерами.
Кожен, хто взяв участь у цьому семінарі, отримав шанс набути корисних навичок з риторики і покращити власні знання. Сергій Гончаренко провів також практичні заняття, під час яких учасники змогли використати почуту інформацію і оволодіти новою технологією ведення переговорів.