Кожного року у золотий період осені у Яворівському національному природному парку проходить Молодіжний фестиваль української туристичної пісні «Бабине літо», присвячений Всеукраїнському дню туризму. Цей захід проводиться з 1998 року та має на меті збереження і взаємозбагачення культурного рівня молоді, популяризації пісні, створення престижу та позитивного іміджу нашого краю та природоохоронних територій.
26 вересня 2015 року ХVII Молодіжний фестиваль української пісні зібрав студентську молодь із багатьох ВНЗ та коледжів Львівщини. У програму цьогорічного «Бабиного літа» включено пісні на духовно-патріотичну тематику з нагоди відзначення 150-річчя з дня народження Митрополита Андрея Шептицького та 200-ї річниці з дня народження автора музики Гімну України о. Михайла Вербицького.

Усіх присутніх, гостей і членів компетентного журі вразила своєю творчістю, талановитим виконанням пісень, побудовою виступу команда «Агростар» Львівського національного аграрного університету. За умовами конкурсу учасники виконали туристичну пісню у власному аранжуванні «Якби всі люди взяли гітари..», українську народну пісню «Як ішов я з Дебречина» (обробка Марії Мандзак). Глядачі схвильовано сприйняли авторську пісню (слова і музика Сергія Хамця) «За волю України», присвячену усім героям-учасникам АТО, які повернулися і не повернулися до рідного дому. Цікавою стала авторська розповідь-бувальщина на сучасну тематику – театральна мініатюра «Якось одного разу у Карпатах», яку написали і показали глядачеві студенти землевпорядного факультету, учасники студентського театру  Юрій Лісковецький, Дмитро Гусак, Михайло Комарницький, Юлія Шавало.

Команда «Агростар» ЛНАУ майже в усіх номінаціях була найсильнішою, тому отримала І місце. У команду увійшли талановиті, енергійні, творчі, справжні патріоти України та університету: Сергій Хамець, Олег Гнатів (факультет механіки та енергетики), Василь та Михайло Дороші (економічний факультет), Микола Фаєвич (землевпорядний факультет), Степан Кіцера та Орест Рись (факультет будівництва та архітектури). «Парубком Розточчя» усіма одноголосно обрано Ореста Рися, учасника бойових дій в АТО.
Незабутніми залишаться хвилини, проведені біля дружньої ватри, де лунали сотні патріотичних пісень. Усі команди зав’язали символічний вузол єдності між студентами Львівщини та України.
Щира подяка за «Бабине літо – 2015» директору Яворівського національного природного парку Михайлу Біляку та усім організаторам Молодіжного фестивалю, що  об’єднав ідеєю патріотизму студентську молодь.