24-25 вересня 2015р. на базі Одеського державного аграрного університету відбулося засідання Об’єднаної ради студентського самоврядування (ОРСС) аграрних університетів України. На засідання були відряджені голова студентської самоврядної організації «Основа» Львівського національного аграрного університету Олена Голіян та заступник голови Андрій Кріцький. Засідання тривало два дні, програма роботи була дуже насичена і цікава.
Під час засідань Об’єднаної ради розглядалися питання щодо проведення заходів на 2015–2016 роки, в тому числі проведення щорічного конкурсу «Кращий студент року» серед аграрних ВНЗ України, проведення конкурсу фото- та відеоробіт «Аграрієм бути модно», проведення аграрної ліги ВНЗ України, проведення щорічного фестивалю «День здоров’я». Також у перший день роботи ради розглядався Закон України «Про вищу Освіту», зокрема ст. 40 «Студентське самоврядування», відбувалася профорієнтаційна робота ЗМІ органів студентського самоврядування та налагоджувалися зв’язки і співпраця з органами студентського самоврядування та молодіжними організаціями інших навчальних закладів України.

У другий день відбувся круглий стіл на тему «Роль, значення та завдання органів студентського самоврядування з врахуванням змін до ЗУ «Про вищу освіту України», на якому представники університетів могли подискутувати щодо цього закону та органів студентського самоврядування загалом. В післяобідній час проводилася Школа органів студентського самоврядування ОРСС аграрних ВНЗ України. Студентські лідери мали змогу побувати на таких тренінгах, як лідерство, тайм-менеджмент, проектний менеджмент, стресостійкість, конфліктологія та team-building.
Присутні члени Об’єднаної Ради ділилися досвідом роботи своїх органів студентського самоврядування і презентували свою роботу на одеському телебаченні.