Первинна профспілкова організація студентів та аспірантів ЛНАУ організувала збір патріотичної символіки для бійців АТО на передовій. Кожен герой отримає прапор і побажання від студентів Львівського національного аграрного університету з рук народного депутата України Володимира Парасюка, який висловив слова подяки усім учасникам акції.

Вражає сила та велич духу наших бійців на передовій. Хлопці захищають нашу рідну землю в дуже непростий час і в надзвичайно важких умовах. Ми ніколи не забудемо про їхні героїчні вчинки. І наші воїни ніколи не забувають про свій народ. Вони піклуються про нас, вони віддають життя, щоб Україна була сильною, заможною, щоб тут жили щасливі люди, щоб в дітей було майбутнє, щоб ніхто і ніколи більше не знав, що таке війна...