8.10.2015 року

16.00 год. – Спортивно-військова естафета студентів та викладачів факультетів ЛНАУ, місце проведення – стадіон університету. Відповідальні – кафедра фізичного виховання.

12.10.2015 року

З 8.30 год. – Флеш-моб «Моя армія», присвячений Дню захисника України. Відповідальні – ССО «Основа» та ППО студентів та аспірантів.

16.00 год. – концерт «За Україну, за її волю», приурочений святу Покрови Пресвятої Богородиці, Дню українського козацтва, Дню створення УПА, Дню Захисника України. Відповідальні – підрозділ з організації виховної роботи студентів, керівник – О.В.Качмар.

19.00 год. – Служба Божа, реколекції, наука у храмі Св. Рівноапостольного кн. Володимира Великого. Відповідальні – капелан університету, наставники академічних груп.

Відкриття виставок у Науковій бібліотеці ЛНАУ: «Лицарі нескореної України», «УПА за незалежність Української держави», «Армія безсмертних», «Нема любові понад ту, що кличе в бій за Україну»; у музеї ім. С. Бандери «Героїв стежина – від батька до сина».

13.10.15 року

8.00 год. – Празнична Служба Божа до Дня Покрови Пресвятої Богородиці, спільна молитва за волю України, бійців-захисників України.

18.00 год. – перегляд кінострічки Олеся Саніна «Поводир». Відповідальні – ССО «Основа».

15.10.15року

15.00 год. – «Наша дума, наша пісня не вмре, не загине» – творча зустріч із кобзарем Лайошем Молнаром, виконавцем історичних, козацьких пісень.

18.00 год. – «Свято героїв», гуртожиток № 6 факультету агротехнології та екології.

Тематика лекцій до університетського лекторію.

1. «Українська військова звитяга в історії та сьогоденні», кафедра українознавства – доц. І.В. Баран, доц. О.Ф. Юрчук. – жовтень 2015 року.
  2. «УПА і Збройні сили України: наступність традицій і сили духу»,зав. кафедри філософії та політології доц. Р.А.Наконечний.
  3. «Українське жіноцтво в національно патріотичному русі в першій пол. ХХ ст. і сучасність», доц. кафедри філософії та політології Н.Ф Мисак.
  4. «Програмні засади діяльності УПА», доц. кафедри філософії та політології А.Д.Копитко
  5. «Патріотизм як чинник консолідації армії і народу», доц. кафедри філософії та політології О.С.Дмитроца.
  6. «Капеланство в Збройних силах України як продовження традицій УПА», в..о. доц. кафедри філософії та політології І.М.Сас.
  7. «Традиції героїв УПА і захисники Донбасу», в.о. доц. кафедри філософії та політології З.О.Буричко.
  8. Семінар наставників академічних груп на тему «Маніпулятивні технології російсько-української війни та превентивні методи захисту», кафедра філософії та політології та М. Павлюх, бібліотекар І категорії Наукової бібліотеки – 20 жовтня 2015 року.