26 лютого Україна відзначає День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Саме цього дня в 2014 році під будівлею парламенту АР Крим у Сімферополі відбувся мітинг на підтримку територіальної цілісності України. У мітингу брали участь кримські татари, українці та представники інших національностей.
Цей день став символом об’єднання громадян України в боротьбі за територіальну цілісність своєї держави.
У Львівському національному університеті природокористування було проведено зустріч студентських лідерів із представницею кримськотатарського народу, волонтеркою, вимушено переміщеною особою з АР Крим Розілє Насибовою.
Зустріч розпочав проректор з навчально-виховної роботи Юрій Дубневич.
Розілє поділилася спогадами про окупацію півострова, про мужніх кримчан, які всіляко чинили опір окупантам, зазначила, що висвітлення тих подій було обмежене в засобах масової інформації, тому не всі громадяни знають про ці акції спротиву кримськотатарського народу.