Тиждень патріотизму, слави і звитяг Української армії у Львівському національному аграрному університеті розпочався 12 жовтня 2015 року патріотичним  флешмобом «Моя армія», приуроченим до Дня Захисника України. Захід організувала профспілкова організація студентів та аспірантів. Усіх учасників цієї акції профкомівці привітали із героїчним святом і вручили флаєри із символікою «Україна понад усе!». Кожен зміг висловити власну позицію і ставлення до сучасної армії України, а також докластися до волонтерської акції на допомогу пораненим бійцям АТО. Було зібрано понад 2000 гривень, які будуть передані нашим героям у госпіталі.
Профком студентів та аспірантів висловлює щиру подяку усім учасникам благочинного флешмобу, який засвідчив, що для перемоги синам України потрібен надійний тил і міцна підтримка.
Зі святом, мужні захисники України!