16 жовтня 2015 року відбулася зустріч студентів ЛНАУ з Яриною Каторож – переможницею міжнародного літературного конкурсу романів, кіносценаріїв, п’єс, пісенної лірики та творів для дітей «Коронація слова» у 2015 році, та Миколою Мартинюком – учасником конкурсу короткого оповідання «Сила малого», почесним членом журі конкурсу «Коронація слова».
В основі творчої зустрічі була презентація книги Ярини Каторож «Алхімія свободи» у жанрі фентезі. Авторка розповіла про задум написання книги, зацікавила студентів сюжетом свого роману, а також жанром фентезі. Молода письменниця вперше серед усіх конкурсантів стала переможницею саме у цьому сучасному жанрі.

Микола Мартинюк, презентуючи творчість Ярини Каторож, прочитав уривки з її роману і розповів про конкурс «Коронація слова», а також ознайомив слухачів із книгами-новинками Поліграфічно-видавничого дому «Твердиня» (м. Луцьк).
«Людина може мріяти і бути щасливою тільки тоді, коли вона вільна і живе у вільній країні», – саме ці слова голови студентської самоврядної організації «Основа» Олени Голіян завершили незабутню зустріч.