21-22 жовтня 2015 року у Львівському національному аграрному університеті проходив фестиваль-конкурс художньої творчості студентів «Нові таланти університету – 2015». Цей захід традиційно організовує та проводить студентська самоврядна організація «Основа» та підрозділ з організації виховної роботи студентів.

Оцінювало творчі виступи журі у складі: керівника підрозділу з організації виховної роботи студентів Оксани Качмар;керівників Народної хорової капели «Джерела Розточчя» Марії Мандзак та Марії Дребот; балетмейстера Народного ансамблю танцю «Первоцвіт» Вікторії Юрків; керівника Народного ансамблю «Троїсті музики» Степана Вуса;голови профспілкової організації студентів та аспірантів університету Олега Андрушківа; голови студентської самоврядної організації «Основа» Олени Голіян, голів студентських організацій Вишнянського, Екологічного та Золочівського коледжів ЛНАУ –Ангеліни Квасниці, НаталіЛадикта Іванни Наливайко.

Кожного року ми відкриваємо нових зірок – творчих особистостей: музикантів, вокалістів, читців, авторів поезії, прози, музики. Цьогорічний конкурс ще раз підтвердив, що у ЛНАУ навчаються талановиті студенти.

У номінації «Вокальний жанр» (естрадний вокал) переможцями стали Христина Мозуль (факультет агротехнології та екології), Христина Зозуля (економічний факультет), Христина Стецюк (факультет агротехнології та екології); класичний вокал – Михайло Іващенко та Юрій Періг (економічний факультет). У номінації «Краща студентська театральна мініатюра» перемогли учасники студентського театру факультету агротехнологій та екології Богдан Федина та Павло Макуха; театральний колектив землевпорядного факультету, економічного факультету. У номінації «КВН»– команда «Приїхали» (факультет будівництва та архітектури), команда факультету механіки та енергетики, команда факультету агротехнологій та екології. У номінації «Вокально-інструментальний ансамбль» кращими визначено ВІА економічного факультету, ВІАфакультету агротехнології та екології та ВІА «БудАрх» факультету будівництва та архітектури. У номінації «Інструментальна музика» переможцями стали Максим Правець та Назар Олійник (землевпорядний факультет), Руслан Потапов (факультет механіки та енергетики).У номінації «Хореографічний жанр» – ансамбль народного танцю економічного факультету, ансамбль танцю факультету механіки та енергетики, ансамбль бального танцю землевпорядного факультету. У номінації «Вокально-інструментальний жанр» перемогли Андрій Карплюк та Христина Стецюк (факультет агротехнології та екології). У номінації «Бардівська пісня» – Орест Рись (факультет будівництва та архітектури), Богдан Драган (факультет механіки та енергетики), Максим Правець (землевпорядний факультет). У номінації «Авторський твір» перемогу отримали: у жанрі «Авторська пісня»– Назарій Тижбір та ВІА (факультет механіки та енергетики), в жанрі «Авторська поезія» – Христина Зозуля (економічний факультет), в жанрі «Авторська проза» – Ліда Лящук та Назар Олійник (землевпорядний факультет). Цікавими для глядачів стали виступи учасників у номінації «Оригінальний жанр»: ЮріяДмитріва, СергіяБоднарчука (факультет агротехнології та екології), Анатолія Новікова (факультет механіки та енергетики), Едуарда Броварного, Андрія Бондаря та БогданаАндрюсяка (факультет будівництва та архітектури).

За підготовку колективу, режисуру та постановки виступів, творче бачення, організацію серед молодих талантів факультетів були нагородженні грамотами за кращу культурно-виховну роботу студентські декани п’яти факультетів: Сергій Хамець, Мар’яна Киницька, Андрій Кріцький,  Жанна Циганенко, Михайло Дорош.

Найважливішою перемогою «Нових талантів – 2015» стало те, що змагання проходило в атмосфері взаємодопомоги між факультетами, а основою конкурсу стало не суперництво, а високий мистецький рівень номерів. Перемогли краса, праця, творчість та дружба.