Згідно з меморандумом про співпрацю між Львівським національним університетом природокористування, платформою «Медико-психосоціальна послуга Львівщини для ВПО» та проєктом «Почуй лікаря» Львівської обласної військової адміністрації у стінах нашого університету 6 квітня 2023 р. відбулась лекція на тему «Здорове харчування» для здобувачів вищої освіти. Лекцію було прочитано лікарем-інтерном Валентином Бордуном.
Проєкт «Почуй лікаря» є дуже важливим та корисним для студентів, оскільки надає необхідну інформацію про здоров’я та допомагає зберегти його. Завдяки цьому проєкту медики можуть допомогти молоді зрозуміти, як правильно харчуватися, як стежити за своїм здоров’ям, як підтримувати психічне здоров’я та як діяти в разі потреби домедичної допомоги.
Також варто відзначити, що проєкт є частиною стратегії медико-психосоціальної послуги Львівщини, що свідчить про важливість та актуальність цієї теми в області здоров’я та допомоги населенню.