19–22 жовтня 2015р.  Профком студентів та аспірантів спільно із факультетом будівництва та архітектури провели конкурс-огляд на кращу кімнату гуртожитку №1. Комісія в складі Андрія Височенка – відповідального за роботу гуртожитку №1, Олега Андрушківа – голови профкому студентів та аспірантів ЛНАУ, Романа Жука – голови профбюро факультету будівництва та архітектури та Наталії Єршової – голови студентської ради гуртожитку№1 відвідала усі кімнати, в яких проживають студенти. Головними критеріями оцінювання були:
- санітарний стан кімнати;
- художньо-естетичне оформлення;
- обладнання та устрій кімнати;
- стан збереження майна в кімнаті;
- активність мешканців у проведенні різноманітних заходів в гуртожитку;
- дотримання внутрішнього розпорядку;

- підтримання порядку у місцях загального користування;
У результаті огляду найкраще відповідала усім пунктам оцінювання кімната № 81, яка і здобула перше місце та була нагородження від профкому студентів дипломом і подарунковими сертифікатом від Епіцентру на суму 500 грн. Слід відзначити, що кімната-переможець була об лаштована власними силами студентів будівельників ІІ курсу. Срібним призером стала кімната №32, і трійку лідерів закрила кімната №53. Усі були нагородженні дипломом.
Профком студентів та аспірантів висловлює щиру подяку деканові факультету будівництва та архітектури Андрію Мазураку та усім учасникам конкурсу,  і закликає студентів дбати про свою кімнату, яка є частинкою університетського дому.