4 травня 2023 року у ЛНУП пройшла зустріч з військовослужбовцем 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого, розвідником та членом Львівської обласної організації «Ветеранський рух» Михайлом Коханом.
Військовослужбовець зазначив, що основною метою військової підготовки молоді в університеті є забезпечення студентів необхідними знаннями та навичками, щоб вони могли стати ефективними членами Збройних Сил України, які здатні захистити нашу країну. Основи військової підготовки молоді в університеті включають різноманітні аспекти, такі як фізична підготовка, збройна підготовка, тактика, медична підготовка та інші. Фізична підготовка включає в себе заняття спортом, біг, плавання та інші вправи, що допомагають у підтримці форми та підвищенні стійкості до стресу.
Розвідник поділився бойовим досвідом, який здобув на Сході України, та активно відповідав на запитання від здобувачів та викладачів, які були активними учасниками даного заходу.
Слава Україні!
Героям слава!