5 листопада 2015 року в 525 аудиторії головного корпусу Львівського НАУ відбулася презентація студентської самоврядної організації «Основа», яку представила голова ССО «Основа» Олена Голіян. Під час зустрічі було обговорено діяльність органів студентського самоврядування Львівського ЛНАУ, нове Положення самоврядування та Закон України «Про вищу освіту». Розглядаючи новий Закон України «Про вищу освіту», Олена Голіян наголосила, що діяльність органів самоврядування є важливим фактором розвитку і модернізації суспільства, виявлення потенційних лідерів, вироблення у них навичок управлінської та організаторської роботи з колективом та формування майбутньої еліти університету. Голова ССО «Основа» прозвітувала про роботу організації за 2015 рік та ознайомила з новими проектами, які будуть реалізовуватися в університеті. Із студентами обговорювалася нова структура та основні повноваження органів самоврядування.
Від імені студентського самоврядування факультету будівництва та архітектури виступив студентський декан Андрій Кріцький, який наголосив, що студенти є рушійною силою і їм все підвладне, тому, перш за все, нам потрібно усвідомлювати, що наші починання є першим кроком до нового майбутнього.

Наприкінці зустрічі голова ССО «Основа» Голіян Олена подякувала ректору ЛНАУ, академіку НААНУ Володимиру Снітинському та керівнику підрозділу з організації виховної роботи студентів Оксані Качмар за велику підтримку адміністрації у проведенні роботи органів студентського самоврядування університету.