День вишиванки у ЛНУП 18 травня 2023 року став особливим, оскільки це свято об’єднало кілька подій, що проходять у травні.
На цьому заході студентська молодь, викладачі, працівники університету відзначили Всесвітній день вишиванки та День матері, вшанували українські традиції веснянок та гаївок, а символом, що об’єднав ці події, стала вишиванка як оберіг українця.
В цей нелегкий час ми повинні зберігати кращі традиції культурної спадщини українського народу, українського фольклору. Одним із векторів календарно-обрядового циклу нашого народу є гаївки, веснянки. Сьогодні вони звучали у виконанні Народної хорової капели «Джерела Розточчя», Народного інструментального ансамблю «Троїсті музики», а водили гаївки учасники Народного ансамблю танцю «Первоцвіт» та учасники дійства.