15 листопада 2015 року художні студентські колективи ЛНАУ вітали солдат строкової та контрактної служби, мобілізованих та учасників АТО, які проходять службу і перепідготовку у 184 військовому навчальному центрі у с. Старичі Яворівського району (Яворівський полігон). У залі зібралося понад 500 військових із різних куточків України.
Концерт став творчим дарунком для тих, хто готується стати на захист рідної землі, для тих, хто пройшов важкі бойові випробування в зоні АТО. Студенти намагалися подарувати військовослужбовцям радість, красу, спогади про рідних і про мирне життя, а в цьому найкраще допомагає мистецтво танцю, пісні, народної музики, слова.
Незабутнім для солдат залишиться виступ Народного ансамблю танцю «Первоцвіт», керівник – Заслужений працівник культури України П. Харісов.

Глядачеві було подаровано десять кращих танців із колективу, що нагадували про рідні краї для воїнів – Галичину, Карпати, Закарпаття, Волинь, Центральну Україну, Луганщину. Стоячи, аплодували глядачі, коли танцюристи виконували «Гопак», танець, що став мистецьким символом України.
Торкнулись солдатського серця народні пісні «Йшли селом партизани» та  «Коло млина, коло броду» у виконанні чоловічого складу Народного камерного хору «Бужани», керівник М. Дребот.

Шану усім, хто не повернувся із бою і ніколи не повернеться, віддали у пісні «Над землею тумани» студенти-вокалісти Христина Зозуля та Михайло Іващенко (студенти економічного факультету). Гостею концерту стала студентка Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. З. Ґжицького – Анастасія Гусакова, яка виконала власні авторські композиції «Небесна сотня», «Слава героям».
Запальні мелодії у виконанні Народного ансамблю «Троїсті музики», керівник С.Вус, подарували солдатам веселий настрій. У спогади про рідну домівку, про коханих і близьких повернули пісні переможців «Нові таланти – 2015» – Христини Зозулі «Перепілочка», Михайла Іващенка «Я люблю Україну свою», Христини Мозуль «Не забудь про мене», «Україна».
Завершився концерт побажанням від імені усього Львівського національного аграрного університету нашим мужнім захисникам мирного неба, спокою в Україні, здоров’я, сили і відваги, Господнього оберегу і «Многая літа», яке пролунало у виконанні усіх учасників концерту та найвдячнішого глядача – 184 військового навчального центру.