З 10 по 20 листопада на факультеті будівництва та архітектури тривала ХІІ загальноуніверситетська олімпіада з інженерної комп’ютерної графіки.

У першому теоретичному турі взяли участь 120 студентів із трьох факультетів: землевпорядного факультету (відповідальна Світлана Олександрівна Малахова, к.е.н., доцент кафедри земельного кадастру), факультету механіки та енергетики (відповідальні Сергій Андрійович Березовецький, старший викладач кафедри машинобудування та Сергій Миколайович Баранович, к.т.н., старший викладач кафедри машинобудування), факультету будівництва та архітектури (відповідальний Роман Андрійович Шмиг, к.т.н., доцент кафедри будівельних конструкцій).

До другого практичного туру ввійшло 30 студентів, які повинні були виконати в спеціальних прикладних графічних редакторах побудову складної, проте цікавої, інженерної задачі.

Переможцями ХІІ загальноуніверситетської олімпіади з інженерної комп’ютерної графіки стали наступні студенти:

від землевпорядного факультету:

І місце – Сергій Миколайович Данько, група Зв-11;

ІІ місце – Дмитро Іванович Євтушин, група Зв-12;

ІІІ місце – Андрій Михайлович Козолис, група Зв-11;

від факультету механіки та енергетики:

І місце – Олександр Костянтинович Поздняков, група Маш-21;

ІІ місце – Віктор В’ячеславович Горбовий, група Маш-42;

ІІ місце – Іван Іванович Яцканич, група М-31;

ІІІ місце – Микола Іванович Шийка, група Маш-42;

ІІІ місце – Андрій Тарасович Рубай, група Маш-21;

від факультету будівництва та архітектури:

І місце – Владислав Іванович Мішіндур, група Буд-21;

ІІ місце – Віталій Тарасович Дропа, група Буд-14 ск;

ІІ місце – Мар’ян Васильович Шепіда, група Буд-21;

ІІІ місце – Іванна Андріївна Біденко, група Буд-12 ск;

ІІІ місце – Владислав Петрович Шмуль, група Буд-21.

Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших успіхів у навчанні!