У середу, 9 грудня 2015 року, відбулася перша робоча зустріч представників Студентської ради Львова з активними студентами міста щодо напрацювання критеріїв якості вищої освіти в Україні.
«Студенти – основні споживачі освіти, тому ми є пріоритетним інструментом впливу на якість освіти, – наголосила голова Студентської ради Львова Олена Голіян. – Тому даний семінар був спрямований на розробку критеріїв якості вищої освіти».
До розробки критеріїв залучилися студенти різних вищих навчальних закладів Львова. Львівський національний аграрний університет представили студентські лідери: Олена Голіян, Ростислав Мазурак, Андрій Кріцький.
Під час дискусії студенти дійшли висновку, що в alma mater можна досягнути справді якісного навчання, якщо втілити у життя усі пункти, напрацьовані в ході зустрічі.