День Святого Миколая – це найбільш очікуване свято і для малечі, і для дорослих, оскільки збуваються потаємні бажання, творяться різні дива. І немає жодної дитини, яка б не хотіла отримати подарунок за чемність і слухняність. Щоб Святий Миколай завітав до тих діток, які найбільше потребують щедрості, добра, любові, подбало студентство Львівського національного аграрного університету. Із цікавою виставою «Іде Святий Миколай» та щедрими подарунками 15 грудня 2015 року завітали студенти у Роздільський дитячий будинок інтернат (с. Старий Розділ) та Буський районний дитячий будинок змішаного типу «Добре серце» (с. Новий Милятин).

У благодійній акції взяли участь усі студенти п’ятьох факультетів. Організаторами свята милосердя стали студентська самоврядна організація «Основа» та первинна профспілкова організація студентів та аспірантів ЛНАУ, капелан університету о. Іван Венгрин та о. Михайло Морозовський.
Студенти ЛНАУ здійснили заповітну мрію вихованців Старороздільського будинку, подарувавши ноутбук та звукові колонки для навчання і відпочинку. Діти отримали солодощі, іграшки, теплий одяг та речі першої необхідності. Проте найголовніше – це доброзичливе спілкування, ігри, спільна молитва та привітання самого Святого Миколая.