Львівський національний аграрний університет має славну 160-літню історію і гордиться своїми випускниками, які продовжують традиції та несуть у життя любов до землі, до праці. Добіг до фінішу навчальний рік для магістрів. Його завершальним акордом стало свято професійної зрілості – День випускника, який відбувся 2 лютого 2016 року в актовій залі університету.
Цього року у ЛНАУ дипломи про вищу освіту отримали 238 випускників, яким присвоєно кваліфікацію за освітнім ступенем «Магістр».
Урочиста академія об’єднала магістрів-випускників різних напрямів і спеціальностей. Відкрив свято ректор ЛНАУ, академік НААНУ В.В. Снітинський, який подякував випускникам за їхній внесок у розвиток навчального закладу. У вітальному слові Володимир Васильович зазначив: «Від сьогодні кожен із Вас піде своїм шляхом, кожному доведеться самостійно шукати відповіді на безліч складних запитань, які ставитиме на іспитах життя доля. Знайдіть себе і будьте собою. Пам’ятайте, що на Землі немає другої такої людини, як Ви. Не заховуйте свої таланти, примножуйте їх на славу собі, своїм учителям, нашому університетові, Україні».
Наказ про присвоєння кваліфікації за ОС «Магістр» зачитав перший проректор, професор Віталій Мефодійович Боярчук, який привітав випускників із величним святом і побажав досягнути у житті професійних висот та зберегти славні традиції університету.

Подяки за  успіхи в навчанні та науково-дослідній роботі (участь в предметних олімпіадах, звітній студентській науковій конференції та наукових заходах за межами ЛНАУ), активну участь у художніх колективах ЛНАУ, культурно-масовій роботі (конкурсах, фестивалях, КВН), спорті та громадському житті університету кращим студентам вручив начальник навчальної частини, доцент кафедри земельного кадастру Олег Ярославович Микула.Найкращі випускники університету – Людмила Гнатів, Григорій Оробець, Христина Фенцик, Ірина Ломадзе, Христина Домашович – теплими та зворушливими словами зі сцени подякували ректорові, ректоратові, своїм викладачам, наставникам, батькам та одногрупникам за отримані знання, життєвий досвід і незабутні спогади про студентські роки.

Випускників університету благословив та окропив свяченою водою капелан університету отець Іван, який побажав Божих ласк, миру і спокою в Україні.
Подарунком від великої університетської родини для випускників став святковий концерт за участю Народного ансамблю танцю «Первоцвіт» (художній керівник – заслужений працівник культури України Побєда Харісов),  Народного ансамблю «Троїсті музики» (керівник Степан Вус), Народної хорової капели «Джерела Розточчя» (керівник Марія Дребот), Ірини Макар, Михайла Іващенка, Христини Мозуль, гурту «Вище неба» у складі Олега Гнатіва, Олексія Качмара та Василя Дороша. Згадані колективи та виконавці подарували присутнім на святі запальний «Гопак», «Сокальські притупи», «Польку-дублянку», коляди і щедрівки, музичні композиції «Витинанка» та «Старовинний козачок» а вокалісти – пісні «А на Україні», «Ніби вчора, рідна мамо», «Студентські роки», «Україна». Завершився концерт Дня випускника гімном університету.
Ведучі концертної програми – Христина Мозуль та Богдан Федина – побажали магістрам злетів і перемог, успіхів у роботі та усіх починаннях. У літописній сторінці ЛНАУ назавжди залишаться імена наших випускників.