Щиро вітаємо студенток нашого університету Олену Деберну і Тетяну Якимів, а також їхнього наукового керівника, доцентку Анжелу Кузу із чудовими результатами, отриманими на мовних конкурсах.
Так, студентка факультету будівництва та архітектури Олена Деберна (група Арх-31) здобула II місце (Диплом II ступеня) серед студентів закладів вищої освіти (університети та академії, негуманітарний профіль) у II (обласному) етапі XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. А студентка факультету землевпорядкування та туризму Тетяна Якимів (група Зв-11) відзначена Дипломом I ступеня за перемогу у II (обласному) етапі XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
Бажаємо не зупинятися на досягнутому, впевнено рухатися до нових здобутків і передусім наполегливо працювати, популяризуючи та утверджуючи українську мову як найважливіший чинник нашої національної ідентичності та джерело натхнення для нашої Перемоги!