10 березня 2016 року уже традиційно перед Ратушею м. Львова проводиться виконання Державного Гімну України «Ще не вмерла України». Цьогоріч уся студентська та учнівська молодь підтримала цю патріотичну акцію – відзначення 151-ї річниці від дня першого публічного виконання Державного Гімну України. До учасників співочого флешмобу  звернулися мер м. Львова А. Садовий, Герой України І. Юхновський, які ще раз нагадали про значення державного символу України та закликали виконати спільно гімн «Ще не вмерла України» на підтримку мужньої жінки, «бранки Кремля» – Надії Савченко.

Студенти-активісти Львівського національного аграрного університету, представники первинної профспілкової організації студентів та аспірантів, студентської самоврядної організації «Основа», учасники Народної хорової капели «Джерела Розточчя», студенти Екологічного коледжу Львівського НАУ теж долучилися до виконання Державного Гімну разом із своїми колегами із інших університетів Львова.

Проведений захід ще раз підтвердив згуртованість молоді у всіх починаннях, патріотичних переконаннях та великій любові до України – «Україна понад усе!»