18 березня 2016 року відбулася екскурсія «Як сортувати сміття у Львові?», у рамках якої відбувся тренінг «Як правильно сортувати сміття у побуті?». Екскурсія розпочалася із заводу ДП «Боднарівка», який займається переробкою люмінесцентних та компактних ламп та збором використаних батарей. Завод є єдиним на території України, щоправда в даний час він не працює у зв’язку з відсутністю ліцензії. Наступним було Грибовицьке сміттєзвалище, після відвідання якого усі присутні зрозуміли, що воно є великою екологічною проблемою місцевості та м. Львова. На ньому часто виникають вибухи гудроних озер, які, у свою чергу, забруднюють повітря. Завершальним пунктом екскурсії стало ТОВ «АВЕ Львів», в якому було проведено вікторину-гру «Посортуй правильно і швидко». Учасниками тренінгу від Львівського НАУ були студенти факультету агротехнологій та екології Христина Ярема та Олена Цебак, які в майбутньому будуть проводити навчання зі студентами нашого університету.

Ми кожного дня можемо долучитися до збереження навколишнього середовища своїм ставленням до звичайних щоденних побутових справ, навіть таких, як правильне прибирання сміття.