20-21 березня у м. Львові для представників студентства вищих навчальних закладів був проведений семінар на тематику корупції у виші. Організували цей захід активіст Львівського лісотехнічного національного університету Іван Грубель та студентський мер міста Львова Олена Голіян. Проведення семінару відбулося на базі Національного лісотехнічного університету України та Українського Католицького Університету. Розглядалися питання, пов’язані із корупцією при вступі у ВНЗ, а також робота ВНЗ у цілому, корупційні дії у гуртожитках, тендерах, ЗНО та боротьбі з плагіатом.

Кожну справу потрібно починати з себе, власних вчинків. Це стосується і поглядів на хабарництво та корупцію. У поширенні цих злочинів повинні нести відповідальність обидві сторони. Слід пам’ятати, що «палиця має два кінці», і не завжди легке вирішення проблем через давання хабара принесе добрий результат. Саме цю інформацію до студентства хотіли донести доповідачі семінару.

У проведеному семінарі взяли участь студенти різних ВНЗ, а саме ЛНУ ім. І. Франка, Львівського національного аграрного університету, Українського Католицького Університету, національного університету «Києво-Могилянська академія», Львівського державного університету внутрішніх справ та Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького. ЛНАУ представляли Ярина Овсяник, Марія Вислободська, Олена Голіян, Іван Ронський (економічний факультет), Андрій Кріцький (факультет будівництва та архітектури) та Степан Зіньків (землевпорядний факультет).

Отже, як громадянам незалежної країни, нам варто пам’ятати, що зло породжує зло, а ми на боці добра! І якщо хочемо зупинити корупцію у своєму виші, то варто почати з себе та своїх антикорупційних дій.