Вже стало гарною традицією проводити у стінах Львівського національного аграрного університету інтелектуальну гру «Що?Де?Коли?», організатором якої є Первинна профспілкова організація студентів та аспірантів. Цьогорічна гра проходила 24 березня 2016 року у науковій бібліотеці Львівського НАУ. Тема гри була приурочена року англійської мови в Україні. Родзинкою заходу стали не тільки відеозапитання наших друзів із Великобританії і Польщі, а й зачитування запитань англійською та українською мовами.
Одноосібним лідером протягом гри, а в результаті і переможцем вже другий рік поспіль стала команда «Адвалор» економічного факультету, яка отримала у подарунок від Профкому студентів та аспірантів перехідну статуетку «Сови», медалі, торт і похід всією командою на захоплюючу виставу у Національний український драматичний театр ім. Марії Заньковецької. Друге місце виборола команда «Ва-банк» економічного факультету, а третє місце посіла команда «Машина часу» факультету механіки та енергетики, які також були нагороджені солодкими подарунками і медалями. Усі учасники  гри «Що?Де?Коли?» отримали  дипломи за активну участь. Студенти показали високі знання із англійської мови, історії та культури англомовних держав.

Первинна профспілкова організація студентів та аспірантів вітає переможців і бажає усім учасникам інтелектуальної гри «Що?Де?Коли?» творчих пошуків та нових перемог.