27-28 березня Міністерство освіти і науки України спільно з молодіжними студентськими організаціями провело серію тренінгів для органів студентського самоврядування та активних студентів «STUD ACTIVE».
Метою тренінгів було створення у вищих навчальних закладах України самодостатнього та дієвого студентського самоврядування, а також надання практичних навичок щодо участі студентів у вдосконаленні організації навчального процесу, реалізації студентських проектів, створення студентських медіа, а також участі студентів у забезпеченні прозорості діяльності вищих навчальних закладів та боротьбі з корупцією.
Тренінги для представників Львівської, Закарпатської, Волинської, Івано-Франківської, Чернівецької областей відбулися у приміщенні Львівського національного університету імені Івана Франка.
Програмою тренінгів було передбачено розгляд наступних питань:
- Правові та організаційні аспекти діяльності студентського самоврядування у вищому навчальному закладі;

- Вплив органів студентського самоврядування на організацію навчального процесу і якість освіти;
- Участь органу студентського самоврядування в управлінні вищим навчальним закладом;
- Проблеми корупції у вищому навчальному закладі . Шляхи подолання;
- Студентські медіа;
- Практичні питання діяльності ОСС (положення ОСС, організація виборів ОСС);
- Публічність діяльності ВНЗ;
- Project Building;
- Проблеми корупції у гуртожитках. Шляхи подолання;
- Що ви можете отримати від студентських профспілок?;
- Стратегічні та тактичні завдання для ОСС на 2016 рік;
- Фінансування ОСС.
Активними учасниками тренінгу були студенти Львівського національного аграрного університету, а саме: Олена Голіян (економічний факультет), Мар’яна Киницька, Андрій Даньків (факультет агротехнології та екології),  Максим Ричель, Владислав Коваль (землевпорядний факультет), Андрій Кріцький, Лілія Козак, Роман Сепик, Юрій Рогач, Сергій Дубина (факультет будівництва та архітектури). Зацікавила наших активістів робота міжнародних студентських організацій, а також представлена програма  AIESEC у Львові.
Представники ССО «Основа» ЛНАУ для себе взяли багато корисної правової та документальної інформації, що допоможе покращити роботу органу студентського самоврядування нашого університету.