29 березня 2016 року у Львівському національному аграрному університеті відбулася зустріч студентського мера Львова, голови ССО «Основа» ЛНАУ Олени Голіян і віце-мера студентської ради Львова Наталі Яцун зі студентством університету.

На початку зустрічі відбулися декілька цікавих тренінгів на тему командобудування, мета яких полягала в тому, щоб студенти могли почути один одного, уміли презентувати себе та свого колегу. Протягом 2 годин спілкування зі студентами були розглянуті питання створення у вищих навчальних закладах України самодостатнього та дієвого студентського самоврядування, надання практичних навичок щодо участі студентів у вдосконалені організації навчального процесу, реалізації студентських проектів, участі студентів у забезпеченні прозорості діяльності вищих навчальних закладів та боротьбі з корупцією. Зокрема на прикладі нашого університету обговорили питання, які стосуються гуртожитків, органу студентського самоврядування та якості вищої освіти.

Віце-мер студентської ради Львова презентувала роботу студентства Львова та розповіла про перспективи роботи в місті. Також були представлені напрацьовані проекти, які згодом будуть втілені в реальність. Обговорили також можливості студентів економно подорожувати Європою та втілення грантових проектів у життя.

«Можливості реалізувати себе, як студента, є безмежними, тому ми не повинні втрачати свій шанс та дорогоцінний час!» – сказала студентський мер Львова Олена Голіян та наголосила, що студентство є рушійною силою суспільства, і ми повинні прагнути та здобувати те, що по праву належить нам.