3-4 квітня 2024 року у Львівському національному університеті природокористування відбулися майстер-класи з писанкарства під назвою «Подаруй писанку воїну», які організував відділ з організації виховної роботи студентів. Проводив майстер-клас Роман Рижук, студент факультету агротехнологій та екології ЛНУП. Мистецтву розписування писанок Романа навчила мати Марія, яка своїм дітям прищепила любов і шану до народних традицій та звичаїв. Удосконалював свою майстерність Роман на майстер-класах львівської мисткині, головної редакторки Всеукраїнського освітньо-мистецького часопису «Артклас» Ольги Михайлюк.

Учасниками майстер-класів з писанкарства стали студенти – представники усіх факультетів університету. У дивосвіт писанок молодь вкладала різні узори, що символізували любов, віру, мужність, силу. Більшість із присутніх вперше у житті розписували писанки. Своє набуте вміння у майстерності розпису учасники будуть ще вдосконалювати у майбутньому. Завдяки такому заходу вагомим чином передаються і продовжуються народні традиції. Студенти свої писанки, як духовні обереги, передадуть із великодніми дарунками нашим мужнім захисникам України.