У контексті університетської програми «Шевченківська весна у ЛНАУ» кафедра українознавства 4 квітня 2016 року організувала студентський флеш-моб «Висока зоря Шевченкової поезії». Захід проходив під гаслом «Ми створили культ Шевченка, але не створили культу його мови» (І. Огієнко). Усі учасники дійства мали змогу прочитати Шевченкові вірші, насамперед поетичні рядки патріотичного спрямування, які зараз як ніколи є актуальними.

Із вступним словом до студентів звернулася завідувач кафедри Анжела Михайлівна Куза, яка наголосила на важливості поезії Т.Г. Шевченка для сучасної доби.

Гаряче Шевченкове слово прозвучало з уст студентів майже усіх факультетів – Христини Зозулі, Ірини Ревери, Христини Проць, Ірини Підгорної, Богдана Дідича, Наталії Соловій (Фін-11), Марти Слободної (Зв-32), Надії Фірман, Олени Маковецької (Арх-11), Івана Барана (Арх-21), Таміли Острижнюк (Еко-26), Сергія Данька (Зв-11), Тараса Гірного, Григорія Тіткова (Зв-12). Керівник підрозділу з організації виховної роботи студентів ЛНАУ Оксана Володимирівна Качмар прочитала поезію Марії Людкевич «Чому Шевченкові слова такі болючі».

Насамкінець присутній на заході декан факультету будівництва та архітектури Андрій Васильович Мазурак подякував усім за натхненне виконання поезії Кобзаря, а кафедрі українознавства – за плекання гідних традицій у стінах нашого університету.