7-8 квітня Інтелектуальна Битва Університетів звела у розумовій боротьбі 7 команд із різних міст України: Тернополя, Львова, Києва, Харкова, Запоріжжя, Дніпропетровська і Черкас.
Битву вже вдруге організовує ГО «Молодіжне об’єднання «Файне місто», і місцем її проведення обирає м. Тернопіль. Цьогоріч у заході взяли участь близько сотні студентів, які змагалися за звання «Найрозумніший».
Також у змаганнях брала участь команда зі Львова «Леви Знань», одним із учасників якої був студент групи ЗВ-33 Львівського національного аграрного університету, заступник голови ССО «Основа» Степан Зіньків. Команда стала однією із переможців та отримала нагороду за ІІ місце у грі. Дякуємо всім, хто вболівав за свою команду і давав їй наснагу та віру у перемогу.