З 22 по 24 квітня 2016 року в місті Суми проходив Всеукраїнський форум студентського самоврядування, організаторами якого була Сумська обласна молодіжна ГО «Студентське братство Сумщини». Цей захід зібрав активістів зі всіх куточків України. Представником ССО «Основа» ЛНАУ став студент факультету будівництва та архітектури Сергій Дубина, який представляв студентську Львівщину як переможець відбіркового конкурсу.

Для учасників форуму цікавою була зустріч та співпраця зі спікерами: Оленою Руснак (представником України у групі супроводу Болонського процесу), Олексієм Братущаком (журналістом, засновником ГО «StudMP»), Микитою Андрєєвим (головою Студентського антикорупційного бюро), Романом Григою (експертом Національного студентського об’єднання із забезпечення якості освіти), Олександром Анциферовим (одним із засновників ГО «Ukrainian Students Cluster») Микитою Євстіфеєвим (експертом Студентського антикорупційного бюро),

Дмитром Тіщенком (головою ГО «Студентське братство Сумщини» віце-президент ВМГО «УАСС»), Тарасом Тимочком (координатором проекту сприяння академічній доброчесності в Україні»). Завдяки спікерам учасники почерпнули багато корисної інформації. Окремою частиною форуму була симуляційна гра, яка тривала 24 години у режимі non-stop. За цей час було створено ЦВК, ОСС написано положення, студентські лідери встигли: переобрати голову ОСС, звільнити декана за хабарництво, випустити власну газету, провести «Містер та Міс» університету о 03:00 годині ночі, конкурс талантів, різні наукові конференції та інші заходи.

Завершився форум врученням  сертифікатів учасникам форуму, а також підсумком отриманої інформації, яка допоможе плідно працювати в органах студентського самоврядування університетів.