Упродовж 25-27 квітня  на кафедрі українознавства відбулося свято Писанки та майстер-клас, який провела відома львівська мисткиня Галина Соломійчук.
Святкова писанка й донині є одним із найважливіших символів Українського Великодня. Занурення у її таємничу символіку, що разом із весняними барвами відтворює культуру наших пращурів, відкрило перед студентами глибокий і таємничий світ, який визрівав протягом тисячоліть і досі залишається важливим у духовному житті українського народу.
Вивчаючи  історію народження та техніку писання важливого атрибуту святкування Воскресіння Христового, студенти різних факультетів нашого університету самостійно творили Великоднє диво з найщирішими побажаннями веселих, радісних та щасливих Великодніх свят.