Напередодні Великодніх свят із щирими привітаннями та квітково-писанковими композиціями, створеними власноруч творчими студентами, завітали до адміністрації та деканатів усіх факультетів Львівського НАУ студентські активісти первинної профспілкової організації студентів та аспірантів і студентської самоврядної організації «Основа». У своїх вітаннях студенти побажали викладацько-професорському складу та співробітникам університету здоров’я, Божого благословення, родинного тепла і затишку, миру та спокою в Україні, світла Воскресіння Христового у кожній душі, родині, державі.
А ще символічним дарунком для усіх стала Великодня університетська писанка, яку традиційно одягають студенти перед величним святом. В орнаментах української вишиванки, переплетена вербовими перевеслами, всипана квітками-незабудками, обперезана різнокольоровими стрічками, писанка символізує багатство рідної землі, велич українських традицій, прихід весни та Великодніх свят.

Христос Воскрес! Воістину воскрес!