На пам’ятник Небесній Сотні

Вогнем сльозу гартую нині,

Щоб словом-кулею сьогодні

Служити Богу й Україні

20 лютого 2015 року Тихою ходою «Ми збережемо віру» та акцією «Свіча пам’яті» студенти та професорсько-викладацький склад Львівського НАУ вшанували пам’ять борців за волю та гідність України – Героїв Небесної Сотні.

Тиха хода розпочалася від храму Святого рівноапостольного князя Володимира Великого. Студенти виконали Гімн України «Ще не вмерла України» та запалили свічки біля пам’ятника національного героя Степана Бандери, що символізувало віру і відданість Україні студентської молоді.

Біля меморіальної дошки Небесній Сотні у м. Дубляни капелан університету о. Іван відправив поминальну панахиду за героями Небесної Сотні. У молитвах усі присутні віддали шану нашим землякам, серця яких зупинились 20 лютого від снайперської кулі, – Анатолію Жаловазі (проживав у м. Дубляни) та Володимиру Жеребному (працівник Вишнянського коледжу Львівського НАУ).

Поезію «На пам’ятник Небесній Сотні» прочитала Віра Проць, студентка факультету механіки та енергетики. Духовний гімн «Боже великий, єдиний» у виконанні Народної хорової капели «Джерела Розточчя» став завершальним акордом Тихої ходи. Учасники акції залишили запалені лампадки та свічки, вогники яких стали даниною пам’яті про тих, хто навічно пішов від нас заради торжества справедливості.

Герої не вмирають! Вони житимуть у наших спогадах, молитвах та великій шані.

Слава Україні! Героям слава!